Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

Wyjazdy do najciekawszych showroomów w Krakowie -21-23.11.2023 r.

Wyjazdy do najciekawszych showroomów w Krakowie -21-23.11.2023 r.

W dniach 21-23 listopada obył się wyjazd do najciekawszych showroomów w Krakowie. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami przemysłu, które wywarły na nich ogromne wrażenie.

 

Wyjazd rozpoczął się od wizyty w showroomie ASTOR, który stanowi doskonały przykład synergii między technologią a ludźmi. Zarówno fabryka ASTOR Innovation Room 4.0, jak i ASTOR Robotics Centre, dostarczyły  uczestnikom kompleksowego spojrzenia na innowacje zmieniające oblicze produkcji i zarządzania w przemyśle. Ta wizyta była również doskonałą okazją do dialogu technologicznego i analizy zastosowania różnych aplikacji robotycznych.

 

Pepperl+Fuchs Group był drugim przystankiem wycieczki. Podczas wizyty eksperci firmy zaprezentowali uczestnikom najnowocześniejsze technologie w automatyzacji procesów produkcyjnych, skupiając się na różnorodnych czujnikach i modułach dla automatyki przemysłowej. Goście mieli okazję bliższego poznania czujników optycznych, ultradźwiękowych, materiałowych i ich potencjalnego wykorzystania, tym samym wzbogacając zrozumienie sensoryki przemysłowej.

 

Kolejną destynacją była firma  Mitsubishi Electric FA Poland, gdzie pokazano,  jak najnowsze trendy w rbotyzacji są wdrażane i wykorzystywane w codziennej pracy. Eksperci z tej firmy zaprezentowali odwiedzającym system SCADA i program MIRAIZUKURI.

 

Laboratorium automatyki i Przemysłu 4.0 na AGH w Krakowie stanowiło znakomite zakończenie wyjazdu. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć nowoczesne technologie, które są wykorzystywane w procesie edukacyjnym i zajęciach praktycznych.

 

Ten wyjazd był nie tylko pouczający i inspirujący, ale także dostarczył uczestnikom bogactwo wiedzy i nowych spojrzeń na ewolucję przemysłu. Dziękujemy za zaufanie!