Przejdź do treści

Wirtualne targi

Innowacyjny projekt Klastra Obróbki Metali

Wirtualna platforma targowa to e-przestrzeń, w której firmy członkowskie i partnerzy strategiczni KOM mają możliwość stworzenia wirtualnego stoiska targowego i umieszczenia na nim materiałów promocyjnych swojej firmy. Klienci zewnętrzni mogą się po niej poruszać i w innowacyjny sposób poznawać Klastrowiczów.

Projekt jest unikalny w swojej skali – jeszcze żaden klaster w Polsce nie stworzył takiego wirtualnego katalogu swoich firm. Dzięki niemu liczymy na spełnienie wyzwań zakresu nowoczesnego marketingu, który pozwoli klastrowym firmom na promowanie wyrobów i usług zgodnie z najnowszymi trendami.

Co Cię czeka w wirtualnych halach?

Użytkownicy platformy mogą odbyć wirtualny spacer po hali targowej, zapoznać się ze szczegółową ofertą usługowo-produktową na stoiskach firm, uzyskać dostęp do opisów produktów i filmów, a nawet odbyć wideokonferencję z przedstawicielem klastrowego przedsiębiorstwa. Prosimy o zapoznanie się z możliwościami jakie przygotowaliśmy i wybranie odpowiedniego stoiska.

Jak poruszać się po platformie?

wirtualne targi

Chcesz dołączyć do projektu wirtualnej platformy i stworzyć swoje stoisko? Zobacz jakie są możliwości!

Zacznij wirtualny spacer!

Przedsiębiorstwa biorące udział w wydarzeniu mogą stworzyć własne VR-owe stoiska wybierając jedną z 6 możliwych opcji. Stoiska są zróżnicowane po względem wielkości oraz możliwości umieszczenia na nich różnych materiałów promocyjnych. Na stoiskach firmy mogą umieścić zdjęcia, filmy, broszury informacyjne, modele 3D, linki do sklepu z produktami oraz wizytówkę i dane kontaktowe w języku polskim i angielskim.
Więcej szczegółów oraz odpowiedzi na pytania znajdziecie Państwo bezpośrednio u osób odpowiedzialnych za projekt:

Natalia Trocka
n.trocka@metalklster.pl
+48 790 110 024
Marcin Szczytko
m.szczytko@metalklaster.pl
+48 535 083 192