Przejdź do treści

Sebastian Rynkiewicz

Prezes Zarządu

s.rynkiewicz@metalklaster.pl
+ 48 501 432 426
Janusz Poulakowski

Dyrektor Operacyjny

j.poulakowski@metalklaster.pl
+48 510 233 607
Joanna Korycińska
Kierownik biura
j.korycinska@metalklaster.pl
+48 574 900 141

Dział Projektów Komercyjnych

Anna Rynkiewicz
Kierownik Działu
a.rynkiewicz@metalklaster.pl
+48 505 042 909
Anna Małmyga
Konsultant ds. Projektów
a.malmyga@metalklaster.pl
+48 790 110 077
Monika Drozdowska
Konsultant ds. Projektów
m.drozdowska@metalklaster.pl
+48 790 110 041

Dział Relacji Biznesowych

Sylwia Król
Konsultant ds. Relacji Biznesowych
s.krol@metalklaster.pl
+48 790 110 004
Renata Martyniuk
Specjalista ds. Relacji Biznesowych
( dłuższa nieobecność )

Dział Projektów Rozwojowych

Janusz Poulakowski
p.o. Kierownika Działu
j.poulakowski@metalklaster.pl
+48 510 233 607
Edyta Stankiewicz-Pietrow
Starszy Specjalista ds. Projektów
e.stankiewicz@metalklaster.pl
Karolina Mariańska-Bruj
Specjalista ds. Projektów
k.marianska@metalklaster.pl
+48 790 110 022
Maciej Tomaszewski
Specjalista ds. Projektów
m.tomaszewski@metalklaster.pl
+48 790 110 072
Krzysztof Borowski
Specjalista ds. Projektów
k.borowski@metalklaster.pl
+48 690 014 508

Dział Marketingu i Promocji

Marcin Szczytko
Specjalista ds. Marketingu i Promocji
m.szczytko@metalklaster.pl
+48 792 703 202
Natalia Trocka
Konsultant ds. Marketingu i Promocji
n.trocka@metalklaster.pl
+48 790 110 024

Dział HR

Ewa Jończyk
Manager HR
e.jonczyk@metalklaster.pl
+48 606 660 712
Aleksandra Przybylska
Doradca ds. Rozwoju Biznesu i Zasobów Ludzkich
a.przybylska@metalklaster.pl
+48 727 848 438

Dział Kooperacji Technologicznej

Justyna Rzepka
Specjalista ds. Kooperacji Technologicznej
j.rzepka@metalklaster.pl
Marcin Szczytko
Konsultant ds. Kooperacji Technologicznej
m.szczytko@metalklaster.pl
+48 792 703 202