Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

Klaster Obróbki Metali na targach Warsaw Industry Week

Zaproszenie

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Po raz kolejny firmy zrzeszone w Klastrze Obróbki Metali wystawią się na wspólnym stoisku klastra. 

 

Poznaj potencjał klastra

 

Klaster Obróbki Metali od lat wspiera firmy w działalności promocyjnej współorganizując wyjazdy na targi krajowe i międzynarodowe. Tegoroczne wystąpienie klastrowe na Warsaw Industry Week to wspólna przestrzeń naszych klastrowiczów, którą w tym roku zajmuje 5 firm z klastra.

Faber CNC współpracuje z firmami z branży: motoryzacyjnej, medycznej, energetycznej, maszynowej, lotniczej, meblowej, hydrauliki siłowej, sprzętu AGD. Firma oferuje seryjną produkcję elementów metalowych na nowoczesnych obrabiarkach CNC.

NNT to firma z Gdańska, która jest ekspertem w dziedzinie badania stanu naprężenia w stalach.

Nota specjalizuje się w produkcji i regeneracji ciągadeł diamentowych, których część robocza może być wykonana z diamentu naturalnego, syntetycznego diamentu mono- i polikrystalicznego. W swojej ofercie posiada płytki skrawające, mikroproszki diamentowe, ziarno azotku boru, pasty diamentowe i pasty z węglika tytanu, tarcze diamentowe oraz inne narzędzia diamentowe.

Technology Applied to przedsiębiorstwo produkujące części na zamówienie w laserowych technologiach druku 3D.

D-tech zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie IT oraz elastyczną opiekę nad infrastrukturą, wspiera firmy we wdrożeniu pracy zdalnej. 

 

Klaster Obróbki Metali - oficjalny partner targów Warsaw Industry Week

 

Klaster jako partner targów Warsaw Industry Week wspiera merytorycznie również VI edycję Konferencji „Instrumenty Przemysłu 4.0”. W ramach prelekcji Klaster Obróbki Metali reprezentował będzie: Sebastian Rynkiewicz – Prezes Zarządu KOM. W wystąpieniu pt. „Wyzwania produktywności w działalności przedsiębiorstw produkcyjnych”. Wydarzenie rozpocznie się 7 listopada 2022 roku o godz. 11:00. 

Pełna agenda spotkania oraz rejestracja dostępne są pod linkiem:

https://industryweek.pl/instrumenty-przemyslu-2022/

 

 

Wyjątkowe stoisko KOM

Tegoroczne wystąpienie na targach WIW połączone będzie z celebracją obchodów 15 lat istnienia Klastra Obróbki Metali. Klaster powstał w grudniu 2007 roku z inicjatywy przedsiębiorców z branży obróbki metali. Od tego czasu do Klastra dołączyło ponad 130 przedsiębiorstw, a także ponad 20 partnerów strategicznych takich jak szkoły branżowe, uczelnie wyższe, czy instytucje otoczenia biznesu. 

W ramach świętowania 15 lat działania KOM zapraszamy na słodki poczęstunek podczas trwania targów Warsaw Industry Week. Spędzenie czasu przy kawie i jubileuszowej babeczce ze słodkim kremem będzie idealną okazją do poznania możliwości współpracy z biurem KOM, a także firmami wystawiającymi się na stoisku. 

Zapraszamy!