Przejdź do treści

AUTOMATICON 2019 z udziałem KOM

AUTOMATICON 2019 z udziałem KOM

Od 26 marca trwają Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON w Warszawie. Tym razem Klaster Obróbki Metali, wraz z firmami członkowskimi występuje w odsłonie sektorów automatyzacji i robotyzacji zaawansowanych technik wytwarzania. Wydarzenie zakończy się 29 marca.

AUTOMATICON to największe w Polsce profesjonalne forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Impreza dedykowana jest wszystkim, którzy myślą o robotyzacji i automatyzacji produkcji.

Na wspólnym stoisku - F13, hala nr 3 w obiekcie EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe - są z nami klastrowicze: Plum, Aalnea Robotics, Technology Applied.

- Targi  Automaticon to bardzo specjalistyczne targi, skupiające producentów i dostawców rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji w procesach wytwarzania, pomiarów, elektroniki, elementów sterowania - wyjaśnia Janusz Poulakowski, dyrektor biura KOM. - Obszary te mają coraz szersze zastosowanie w technologiach firm członkowskich klastra. Jesteśmy tu z ofertą wybranych  firm członkowskich odpowiadającym tym trendom - zarówno jako potencjalni nabywcy technologii, jak i dostawcy rozwiązań.

Janusz Poulakowski przyznaje, że wspólne stoisko cieszy sporym zainteresowaniem zwiedzających od samego początku imprezy.