Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

SAT Surfaces Advanced  Technology
Surfaces Advanced Technology sp. z o.o.
05-820 Piastów, ul. Warszawska 49/51
+48 609 100 415
sat.biuro@gmail.com
surface-tech.pl
SAT Surfaces Advanced  Technology

O firmie

Surfaces Advanced Technology sp. z o.o. /SAT/ jest spółką świadczącą usługi dla firm z wielu gałęzi przemysłu, w tym rolniczego, spożywczego, narzędziowego, produkcji specjalnej. Działalność spółki oparta jest głównie na zastosowaniu i wdrażaniu unikatowych w Polsce technologii mających na celu podwyższenie trwałości i niezawodności wyrobów oraz części maszyn produkowanych przez naszych klientów. Szczególnie w zakresie podwyższania odporności w warunkach intensywnego zużycia w warunkach tarcia oraz korozji. SAT to doświadczony zespół składający się ludzi z ponad trzydziestoletnim stażem, którzy wdrażali nasze technologie w kraju i zagranicą, w tym największych koncernach światowych, ale również ludzi młodych otwartych na innowacje i nowe wyzwania.

Kluczowe produkty

Obróbka cieplna
Obróbka cieplno-chemiczna (borowanie dyfuzyjne)
Natryskiwanie detonacyjne
Doradztwo technologiczne z obszaru inżynierii materiałowej

Procesy

Borowanie dyfuzyjne jest alternatywą dla nawęglania i azotowania. Twardości warstwy borowanej do 1800HV, a dla wyrobów z węglików 2000HV. Umożliwia umacnianie detali o bardzo skomplikowanych kształtach w tym również powierzchni wewnętrznych.
Natryskiwanie detonacyjne – nakładanie powłok metodą natryskiwania. Temperatura procesu do 80ºC, najwyższa przyczepność do podłoża, porowatość do 0,1%, brak zmian temperaturowych i strukturalnych podłoża. Prędkość natryskiwanego proszku do 1200m/s. Technologia wykorzystywana jest do nakładania proszków metali tj. stopy żelaza, niklu, węgliki, tlenki, cermetale i inne na podłoża metalowe.

SAT Surfaces Advanced  Technology