Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

SEA LIFE Sp. z o.o.
SEA LIFE Sp. z o.o.
16-300 Augustów, ul.Słowackiego 68
+4887 643 60 37
office@atlanticmarine.pl
atlanticmarine.pl
SEA LIFE Sp. z o.o.

O firmie

Nasza kadra to zespół specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w pływaniu po wszelkich akwenach. Wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach, funkcjonalne, eleganckie, pełne szyku i gracji lodzie motorowe ATLANTIC MARINE czekają na kolejnych właścicieli. Jesteśmy dumni z faktu, iż możemy dostarczyć Państwu tak wartościowe i niepowtarzalne egzemplarze, tworzone z pasją w duchu tradycyjnych wartości wyznawanych na morzu. Łodzie wypływające z naszej stoczni wykonane są z myślą o jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne oraz z najwyższą troską o bezpieczeństwo pasażerów nimi podróżujących. Producent trzyma się najwyższych standardów, łodzie poddawane są wymagającym testom dzięki czemu mamy pewność, że sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach jakie można napotkać na pełnym morzu.

Kluczowe produkty

Łodzie motorowe

PROCESY

Ręczna produkcja
Nasze łodzie są w 100% wykonane metodą laminowania ręcznego, co gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość dokładniej położonego laminatu.
Transport
Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych i bazę spedycyjną, która daje nam możliwości dostarczenia waszych łodzi motorowych w każdy zakątek świata.
Terminowość
To jedna z największych zalet naszej stoczni. Ścisły plan produkcji pozwala nam na dopilnowanie i terminowe realizacje zamówień nam powierzonych.
Projektujemy łodzie
Każdy projekt zaczyna się od śmiałej idei. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobywaliśmy we współpracy z klientami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy łodzie motorowe.

SEA LIFE Sp. z o.o.