Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

AC S.A.
AC S.A.
15-181 Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty 50
+48 85 743 81 00
biuro@ac.com.pl
www.ac.com.pl
AC S.A.

O firmie

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku, zatrudnia ponad 600 osób i jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie. Działalność spółki to również produkcja kontraktowa wsparta usługami inżynieryjnymi w obszarze wiązek elektrycznych i montażu elektroniki. Obecnie realizowane są projekty OEM na potrzeby branż motoryzacyjnej, agd i rolniczej.

Kluczowe produkty

Kompletne systemy autogaz
Zestawy do haków holowniczych
Produkcja wiązek elektrycznych na zlecenie
Produkcja elektroniki na zlecenie

Procesy

Wiązki elektryczne: automatyczne cięcie, izolowanie, zakuwanie terminali, zakładanie uszczelek, zgrzewanie, obkurczanie, lutowanie, skręcanie, taśmowanie. Elektronika: prototypownia, montaż jedno- i dwustronny, montaż SMT/THT, lakierowanie selektywne, znakowanie laserowe, automatyczna inspekcja. Obróbka metali. Formowanie wtryskowe.

Ciągły rozwój technologii i potencjału ludzkiego, by sprostać oczekiwaniom klienta i globalnego rynku w obszarze systemów wykorzystujących alternatywne źródła energii

AC S.A.