Przejdź do treści

Wizyta studyjna w firmie iAutomatyka

iAutomatyka
fot. iAutomatyka

Pracownicy klastra odwiedzili członkowską firmę iAutomatyka.pl w nowej siedzibie w Białymstoku.

iAutomatyka.pl to projekt powstały z pasji inżynierów automatyki do wiedzy, nowinek oraz porad z zakresu automatyki. Firma koncentruje swoją działalność na przekazaniu wiedzy, działa w branży przemysłowej, głównie w obszarze automatyki i robotyki. Skupia się na budowaniu społeczności polskich inżynierów oraz firm produkujących automatykę, aby wspólnie przekazać wiedzę merytoryczną i produkować kursy online, poradniki, recenzje i testy urządzeń.

Celem firmy jest podnoszenie kompetencji automatyków. Energii do pracy dodają im użytkownicy, potrójną korzyść firma odnosi dzięki temu, że odbiorca ma wiedzę, firma rozgłos i klienta, a iAutomatyka może dalej rozwijać projekt.

Do głównych usług firmy należy opracowanie publikacji merytorycznych, recenzji urządzeń oraz produkcja filmów z testów urządzeń i wywiadów z ekspertami. Firma mocno koncertuje się również na produkcji kursów online na platformie kursyautomatyki.pl, dociera do odbiorców przez social media, newslettery oraz zajmuje się promowaniem wydarzeń i webinarów z branży automatyki.

Podczas spotkania pracownicy KOM zwiedzili studio nagrań w nowej siedzibie firmy. Rozmowy dotyczyły szkoleń i webinarów z zakresu automatyki przemysłowej dla firm członkowskich KOM. Rafał Kupiński – współwłaściciel firmy iAutomatyka podkreślił, że firma jest otwarta na współpracę z Klastrowiczami, a w niedalekiej przyszłości przygotuje ofertę skierowaną bezpośrednio do firm klastrowych.

iAutomatyka może się pochwalić szerokim zasięgiem, a można to potwierdzić w liczbach oraz licznych pozytywnych komentarzach na stronie www.iautomatyka.pl 

    2 000 000 odsłon portalu iAutomatyka.pl rocznie

    52 000 Unikalnych Użytkowników w każdym miesiącu na iAutomatyka.pl

    20 300 członków w grupie Automatyk Może Więcej pod patronem iAutomatyka.pl

    18 500 fanów na fanpage iAutomatyka.pl

    18 000 subskrypcji na kanale YouTube

    2 000 członków w KlubAutomatyka.pl