Przejdź do treści
  biuro@metalklaster.pl       +48 85 722 24 56
UE

Praca - specjalista ds. projektów unijnych

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

specjalista ds. projektów unijnych

Miejsce pracy: Białystok (BPNT)

Zadania:

  • Monitorowanie regionalnych, krajowych i międzynarodowych programów operacyjnych, pozyskiwanie informacji o możliwościach finansowania projektów;
  • Analiza informacji o ogłoszonych i planowanych konkursach i procedurach naboru wniosków;
  • Zbieranie i opracowywanie danych oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do aplikowania o dofinansowanie;
  • Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych oraz kompletowanie niezbędnej dokumentacji;
  • Sporządzanie analiz finansowych oraz monitoring kosztów;
  • Nadzór nad złożonymi wnioskami i korespondencją prowadzoną z instytucjami finansującymi;
  • Udział w rozliczaniu projektów dofinansowanych.

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z przygotowaniem wniosków aplikacyjnych, uzyskiwaniem finansowania i rozliczaniem projektów;
  • Wiedza w zakresie funkcjonujących programów wsparcia finansowego z UE;
  • Umiejętność stosowania regulacji związanych z pozyskiwaniem i rozliczaniem projektów dofinansowanych;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów;
  • Elastyczne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: praca@metalklaster.pl

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest stowarzyszenie Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju – koordynator Klastra Obróbki Metali, z siedzibą pod adresem: ul. Żurawia 71, lok. 2.04, 15-540 Białystok. Dane osobowe zbierane są do potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.