Przejdź do treści

Misja gospodarcza do Chin na targi China International Import Expo 2019 w Szanghaju

Misja gospodarcza
Fot. pixabay.com

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju.

Targi China International Import Expo to największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem samego prezydenta Chin - Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi świetną okazję do zaprezentowania produktów polskich firm.

Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości.

W związku z powyższym, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaproszą do uczestnictwa w targach poprzez prezentację firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego, spożywczego oraz usługowego (usługi finansowe, logistyczne, kulturalne, edukacyjne, turystyczne, usługi itp.). Dla zainteresowanych firm organizatorzy zaoferują nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale przede wszystkim dedykowane spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami.

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać chęć udziału w ww. imprezie targowej za pomocą dostępnego formularza rejestracyjnego:

http://www3.paiz.gov.pl/Import_Expo_2019/

Osobami kontaktowymi tego projektu są Mariusz Bulski, e-mail: mariusz.bulski@paih.gov.pl; oraz Małgorzata Zawisza, e-mail: malgorzata.zawisza@paih.gov.pl. Udzielają oni wszelkich niezbędnych informacji, w tym dotyczących kosztów udziału w wydarzeniu.

Dla firm, które potwierdzą swój udział, zaplanowane zostanie spotkanie w Warszawie, podczas którego omówiona będzie szczegółowa koncepcja stoisk branżowych.