Przejdź do treści

AGRO - WIKT  Sp. z o.o
AGRO-WIKT sp. z o.o.
26-300 Opoczno, ul. Zakątna 4
+48 44 755 32 68
biuro@agro-wikt.com.pl
www.agro-wikt.com.pl
AGRO - WIKT  Sp. z o.o

O firmie

Firma Agro-Wikt działa na rynku polskim od 1975 roku. Na początku działalności firma produkowała maszyny i urządzenia rolnicze, a od 1998 roku betoniarki wolnospadowe. Rocznie produkujemy ok. 15 tys. betoniarek o sześciu typach pojemności od 130 do 320 dm3. Firma posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć dealerską na terenie całego kraju, swoje wyroby sprzedajemy poprzez sieć ponad 1000 składów budowlanych na terenie Polski. Dopełnieniem oferty betoniarek są części zamienne klasy premium do maszyn rolniczych.. Posiadamy bogate zaplecze projektowe i produkcyjne. Produkty naszej firmy są znane przez profesjonalistów na całym świecie. Nasze wyroby sprzedajemy na rynkach m.in. rosyjskim, ukraińskim, białoruskim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, czy litewskim.

Kluczowe produkty

Części Zamienne Klasy Premium dla rolnictwa: lemiesze m.in do pługów Kvernelanda, Lemkena, Kuhna, PHX, pługów rosyjskich i ukraińskich oraz dłuta, słupice, odkładnice, skrzydła odkładnic, piersi, płozy itp.
Betoniarki wolnospadowe Agro-Wikt

Współpraca

Mając na względzie dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy nowych rynków zbytu na części zamienne klasy premium do maszyn rolniczych na rynki Europy środkowo- wschodniej. Jesteśmy zainteresowani współpracą w dziedzinie dystrybucji i stworzenia skutecznej sieci sprzedaży części zamiennych klasy premium, co umożliwi nam dotarcie do najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy transport na terenie całego kraju, profesjonalne doradztwo oraz szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

AGRO - WIKT  Sp. z o.o